با سلام و عرض ادب؛ سیامک قربانی پور هستم؛ دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات و مدیر عامل شرکت “آبتین ارتباط ایرانیان” فعال در زمینه برنامه نویسی، طراحی وبسایت و شبکه های کامپیوتری؛ هدف ما از ایجاد این وبسایت برقراری ارتباط جهت ارائه خدمات به علاقه مندان می باشد. همچنین سعی ما بر این است تا مشتریان خود را با جدیدترین مباحث آموزشی در زمینه فعالیت خود آشنا نمائیم.

و اما مشاوران کسب و کار که همچنین به عنوان تحلیلگران مدیریت هم شناخته می شوند، در زمینه های بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت، حسابداری، سیستم های اطلاعاتی و … کار می کنند. مشاوران، با ارزیابی قوت ها و ضعف ها و توصیه راه حل ها و استراتژی های مناسب، برای استفاده از فرصت ها و مقابله با تهدیدات، به صاحبان و مدیران کسب و کارها، در جهت بهبود فعالیت به ایشان کمک می کنند. این متخصصان اغلب در یک حوزه مدیریت کسب و کار، مانند منابع انسانی، بازاریابی یا سیستم های اطلاعاتی و غیره تخصص دارند.

بر همین اساس و در راستای رسالت شرکت “آبتین ارتباط ایرانیان” که همانا کمک به توسعه و رشد فعالیت های شخصی و کسب و کاری با استفاده از تکنولوژی های به روز حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد، سعی ما بر این خواهد بود تا ضمن ایجاد ارتباط در جهت رفع نیاز افراد و کسب و کارها در این زمینه، با ارائه تازه ترین مطالب و فایل های آموزشی مربوطه در جهت نیل به اهداف مستتر در چشم انداز خود یعنی ایجاد جامعه ای پویا و زنده با کمک فناوری اطلاعات و ارتباطات، کوشا باشیم. و من الله توفیق و هو خیر الرازقین